Movies
Ratings
182
Phone BoothRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
In TimeRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
ChefRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0