Titles you rated
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 1.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0