Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
KingmakerRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5