Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
MacbethRated ★ 4.0
Slow WestRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Dark PlacesRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.0
The SalvationRated ★ 3.0
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 4.0
KagemushaRated ★ 3.0
Winter SleepRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
PKRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Mr. TurnerRated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 2.5
Dangerous LiaisonsRated ★ 2.5
The PromiseRated ★ 3.5