Movies
Ratings
71
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5