Titles you rated
HostageRated ★ 2.0
The CounselorRated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 2.5
AntitrustRated ★ 1.5
Doctor ZhivagoRated ★ 2.0
American ReunionRated ★ 1.5
Coco Before ChanelRated ★ 4.0- DoctorRated ★ 2.0
Dangerously ExcitedRated ★ 1.0
CouplesRated ★ 0.5
[REC]²Rated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 2.0
Mr. GoRated ★ 1.0
Rough PlayRated ★ 2.5
The Number 23Rated ★ 1.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 1.0
Another FamilyRated ★ 4.0
The Green HornetRated ★ 0.5