Series
Ratings
64
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5