Series
Ratings
86
TunnelRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
Righteous LoveRated ★ 2.5
BloodRated ★ 0.5
Heart to HeartRated ★ 3.5- General HospitalRated ★ 4.0
When I Was The PrettiestRated ★ 3.0
Can We Love?Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.5
Jang Hee BinRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
MRated ★ 4.0
One Warm WordRated ★ 3.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0