Titles you rated
LifeRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Batman ForeverRated ★ 4.0