Movies
Ratings
99
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
AliensRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Broly - The Legendary Super SaiyanRated ★ 2.5
Charlie's AngelsRated ★ 0.5
2012Rated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 1.0
Bad BoysRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 2.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0