Titles you rated
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 3.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- Initial D: Fourth StageRated ★ 5.0
- 頭文字D: Third StageRated ★ 3.0
- Initial D: Second StageRated ★ 4.0
Initial D: First StageRated ★ 3.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 4.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0