Movies
Ratings
464
GremlinsRated ★ 4.0
Child's Play 3Rated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
The Yin-Yang MasterRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 3.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 2.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.5