Titles you rated
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
BraveRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 2.5
2012Rated ★ 2.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 4.0