Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5- GANGNAM ZOMBIERated ★ 0.5
The HangoverRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 2.0
GodzillaRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5