Titles you rated
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
MedalistRated ★ 3.5
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 2.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? On the Side: Sword OratoriaRated ★ 2.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 1Rated ★ 2.0- Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 2Rated ★ 2.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Ⅴ Season 5Rated ★ 2.5- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 2.0
- Arifureta: From Commonplace to World's Strongest Season 3Rated ★ 2.0
Ranma1/2Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Lycoris RecoilRated ★ 2.0
Wistoria: Wand and SwordRated ★ 3.5
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 2.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
The Faraway PaladinRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0