Titles you rated
17 AgainRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0