Titles you rated
Fists of LegendRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Child's Play 3Rated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Love GamesRated ★ 4.0
Dust KidRated ★ 4.0
The Land Before Time V: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
Barbie and the Magic of Pegasus 3-DRated ★ 3.0
The Land Before Time IV: Journey Through the MistsRated ★ 2.5
The Land Before Time III: The Time of the Great GivingRated ★ 3.0
The Land Before Time II: The Great Valley AdventureRated ★ 3.0- PororoRated ★ 3.5