Titles you rated
AuditionRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0