Movies
Ratings
17
Yes ManRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0