Titles you rated
TunnelRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
AkiraRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Fast XRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Badland HuntersRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 2.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0