Series
Ratings
27
Hur JunRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
BigRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0