Titles you rated
Puss in BootsRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 3.5