Series
Ratings
27
IRIS 2Rated ★ 3.5
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0