Movies
Ratings
632
Riceboy SleepsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Mean Girls 2Rated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5
Holiday InnRated ★ 1.5
WonkaRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
Drawing CloserRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.0
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0