Titles you rated
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 3.0
One Fine WeekRated ★ 3.0
The World of My 17Rated ★ 2.0
TWENTY - TWENTYRated ★ 3.5
A-TEENRated ★ 3.0
Society Game Season 2Rated ★ 3.0
Society GameRated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.0