Titles you rated
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0