Titles you rated
No Country for Old MenRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0