Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 2.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5