Titles you rated
Lovely RivalsRated ★ 1.5
Public EnemyRated ★ 3.0
Non-fiction DiaryRated ★ 3.0
Under the SkinRated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 3.0
The FakeRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
ArgoRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
No Blood No TearsRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
In Another CountryRated ★ 3.0