Titles you rated
MotherRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 3.0
August RushRated ★ 2.5- WishRated ★ 3.0
Hard EightRated ★ 3.5- Mr. ButterflyRated ★ 1.0
Make It BigRated ★ 2.0
The LadykillersRated ★ 3.0
BeautifulRated ★ 2.5
Phantom: The SubmarineRated ★ 2.0
Analyze ThisRated ★ 3.0- 다찌마와 LeeRated ★ 4.0
Young-guwa daengchiliRated ★ 3.0
The AnarchistsRated ★ 2.0
CrocodileRated ★ 3.0