Titles you rated
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
MashleRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
Wistoria: Wand and SwordRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0- Nijiiro KaruteRated ★ 3.5
- 弱くても勝てます ~青志先生とへっぽこ高校球児の野望~Rated ★ 3.5
SilentRated ★ 3.5
Play It Cool, GuysRated ★ 4.0
Earth Marble World TourRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0