Titles you rated
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
BossRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
IbelinRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
UsRated ★ 2.0
Secret(working title)Rated ★ 1.5