Titles you rated
RememberRated ★ 4.5
Cain and AbelRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 2.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0