Movies
Ratings
263
Late AutumnRated ★ 3.5
Tell Me SomethingRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.5
The GooniesRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
First BloodRated ★ 2.0
Leaving Las VegasRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 2.5
The Devil's AdvocateRated ★ 3.0
The FighterRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 2.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.5
American PieRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.0
Last Action HeroRated ★ 4.0