Titles you rated
ValmontRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 4.0
OasisRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 2.0
Before I Go to SleepRated ★ 2.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 2.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
Becoming JaneRated ★ 2.0
One DayRated ★ 2.0
FrequencyRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 3.0
A Perfect ManRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5