Series
Ratings
180
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
A Hundred MemoriesRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Boy Swallows UniverseRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5