Movies
Ratings
31
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5