Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 5.0
NoahRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.5