Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
HomefrontRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 2.5
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
Anchorman 2: The Legend ContinuesRated ★ 3.0
Failure to LaunchRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
SpacemanRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0