Titles you rated
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 4.0
WacoRated ★ 4.0
The Terminal ListRated ★ 4.0
Living With YourselfRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
King of DesertRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Andor Season 1Rated ★ 4.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
ManiacRated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5- Malnyeoneul HaengboghageRated ★ 4.5