Titles you rated
6 UndergroundRated ★ 4.0
I Am SoldierRated ★ 2.0
Hunter KillerRated ★ 4.5
ExtractionRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Angel Has FallenRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5