Series
Ratings
16
Money HeistRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0