Movies
Ratings
323
The GraduateRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5- Look Out Officer!Rated ★ 5.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
SubwayRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 3.0
The Way We WereRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 3.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.5