Titles you rated
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.0
The TableRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Claire's CameraRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5