Movies
Ratings
135
Gone GirlRated ★ 2.0
StardustRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0