Titles you rated
Padam PadamRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Gap DongRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0