Titles you rated
The MercilessRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.0
AmyRated ★ 4.5
Birds Without NamesRated ★ 1.5
Bonnie and ClydeRated ★ 3.5
A Fantastic WomanRated ★ 4.5
BiutifulRated ★ 2.5
I WishRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
ColoniaRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Faces PlacesRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
RageRated ★ 2.5
The Lego MovieRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
RushRated ★ 4.0
Winter's BoneRated ★ 3.5
Logan LuckyRated ★ 4.0
The Suicide ShopRated ★ 1.0