Series
Ratings
34
Half Blue SkyRated ★ 4.0
RikuohRated ★ 4.0- Miss SherlockRated ★ 3.0
Black PeanRated ★ 3.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 1.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0
The Family GameRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0- MonsterRated ★ 5.0
- 魔王Rated ★ 3.0
- 東京女子図鑑Rated ★ 4.5
Taro's Candy HouseRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Dr. RintarōRated ★ 4.5