Titles you rated
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
ArgylleRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Madame WebRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5