Titles you rated
Hillbilly ElegyRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
NopeRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 4.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 1.5
ExitRated ★ 4.5